język: PolskiEnglish

Jak szybko otrzymam zamówiony towar?

Termin otrzymania przesyłki zależy od sposobu dostawy oraz czasu, który potrzebujemy na skompletowanie zamówionych produktów. Większość oferowanych produktów znajduje się w magazynie naszej księgarni. Informacja o dostępności danego towaru zamieszczona jest w opisie każdego produktu pod hasłem Dostępność.

Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia przez klienta (w przypadku zamówień z płatnością za pobraniem) lub od momentu zaksięgowania płatności na koncie sklepu (w przypadku zamówień z płatnością elektroniczną lub przedpłatą na konto).

Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki. Istnieje również możliwość realizacji częściowej zamówienia na życzenie klienta. Termin wysyłki podano w dniach roboczych.

Przesyłki dostarczane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmą kurierską DPD. Czas dostawy uzależniony jest od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Większość przesyłek dociera na miejsce w ciągu 2-3 dni roboczych od nadania. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Termin otrzymania paczki = czas przygotowania do wysyłki + czas transportu.

  • Przykład 1:
    Zamówienie z płatnością za pobraniem i oznaczone dostępnością (Wysyłka w ciągu 24h), złożone we wtorek, zostanie wysłane wysłane najpóźniej w środę. To samo zamówienie, złożone w piątek lub sobotę, wyślemy w pierwszym dniu roboczym tj. w poniedziałek.
  • Przykład 2:
    Zamówienie z trzydniowym terminem wysyłki (Dostępność: Wysyłka w ciągu 2-3 dni), złożone w poniedziałek, zostanie wysłane najpóźniej w czwartek. To samo zamówienie, złożone we środę, zostanie wysłane najpóźniej w kolejny poniedziałek. W powyższym przykładzie założono, że tydzień nie ma dni wolnych od pracy.

Poniższa tabela prezentuje, kiedy paczka z zamówionymi produktami dotrze do Klienta. Pierwszy dzień oznacza moment złożenia zamówienia w naszej Księgarni.

Czas realizacji zamówienia

Powiązane tematy: