język: PolskiEnglish

Dostępność produktu

Na stronie każdego towaru określono orientacyjny czas realizacji zamówienia (tzw. Dostępność). Termin ten liczony jest od chwili przyjęcia zamówienia do realizacji do czasu wysłania zamówionych towarów przez pracownika sklepu. Termin podany jest w dniach roboczych tj. z wyłączeniem sobót, niedziel i dni świątecznych.

Typy oznaczeń dostępności występujące w sklepie:

 • Wysyłka w ciągu 24h
  Zamówienia tych towarów z wyborem płatności przy odbiorze są realizowane i wysyłane w ciągu 24h od chwili zakupu. W zamówieniach, w których Klient zadeklarował przedpłatę na konto, realizacja uwarunkowana jest zaksięgowaniem wpływu środków pieniężnych na jedno z naszych kont bankowych, zaś wysyłka odbywa się w ciągu 24h od daty wpływu tych środków.

 • Wysyłka w ciągu 2 - 3 dni
  Zamówienia tych towarów z wyborem płatności przy odbiorze są kompletowane, pakowane i wysyłane najpóźniej w trzecim dniu roboczym, licząc od dnia potwierdzenia zamówienia. W przypadku zamówień, w których Klient wybrał opcję przedpłaty na konto, realizacja dodatkowo uwarunkowana jest zaksięgowaniem wpływu środków pieniężnych na jedno z naszych kont bankowych.

 • Wysyłka w ciągu 4 - 7 dni
  Zamówienia tych towarów z wyborem płatności przy odbiorze są kompletowane, pakowane i wysyłane najpóźniej w siódmym dniu roboczym, licząc od dnia potwierdzenia zamówienia. W przypadku zamówień, w których Klient wybrał opcję przedpłaty na konto, realizacja dodatkowo uwarunkowana jest zaksięgowaniem wpływu środków pieniężnych na jedno z naszych kont bankowych.

 • Towar na zamówienie
  Zamówienia tych towarów są realizowane na specjalne zamówienie klienta. Po otrzymaniu zamówienia potwierdzamy dostępność takich produktów u naszych dostawców, a następnie informujemy klienta o terminie realizacji.

 • Zapowiedź wydawcy. Przedsprzedaż
  Zamówienia tych towarów realizowane są w systemie tzw. przedsprzedaży. Sklep przyjmując zamówienia na te towary zobowiązuje się do niezwłocznej wysyłki towaru zaraz po jego wprowadzeniu do sprzedaży przez Wydawnictwo. Przewidywany termin wysyłki towaru określany jest indywidualnie na podstawie informacji producenta.

Zamówienie przez klienta towarów o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całego zamówienia tj. po upływie najdłuższego czasu realizacji z podanych na stronie towaru lub w partiach, w zależności od terminu dostępności towaru. Każdorazowo Klient ma prawo decydowania o łącznym lub rozdzielnym sposobie realizacji zamówienia.

W niektórych, losowych przypadkach czas wysyłki zamówienia może ulec wydłużeniu, o czym zamawiający zostanie niezwłocznie poinformowany.

Termin dostawy we wszystkich przypadkach liczony jest od momentu wysłania towaru i szacuje się na 2-5 dni roboczych.

Powiązane tematy: